کفپوش بتنی داخلی - پایا موزاییک | خرید مستقیم از تولیدکننده
 • کفپوش بتنی داخلی در انواع مدل ها و رنگ های مختلف ساخته و تولید می شود. این کفپوش با ظاهر زیبا و خاصی که دارد از مقاومت و کیفیت بالایی نیز برخوردار است. ما می توانیم از این نوع کفپوش به جای کاشی و سرامیک، پارکت، سنگ و حتی فرش و موکت نیز استفاده کنیم. این نوع کفپوش با دوام بالایی که دارد به سادگی نیز قابل ترمیم است به راحتی تمیز می شود و کفپوش بسیار مناسبی برای فضای داخلی شما است.

  قبلاً پنل های بتنی رنگ خاکستری بیشتر در کف پارکینگ ها و فضاهای بیرون به کار برده می شد. اما امروزه به دلیل تکامل و پیشرفت در تکنیک ساخت آن، ماده بتن به یک ماده همه کاره شناخته شده است.

   

  کفپوش بتنی داخلی

  کفپوش بتنی داخلی

  کفپوش بتنی همانند هر ماده یا کفپوشی دارای معایب یا مزیت های خاص خود است که در این قسمت ما آنها را برای شما آورده ایم:

  مزایای کفپوش بتنی داخلی

  • ارزان و اقتصادی

  این نوع کفپوش نسبت به بقیه کفپوش های موجود در بازار مانند چوب، سرامیک و سنگ قیمت مناسب تری دارد. همچنین، در زمان استفاده از این کفپوش می توانیم با استفاده از کوت های ضد آب به آن خاصیت مقاومت در برابر چربی را نیز بدهیم. در واقع پس از استفاده از کفپوش بتن متوجه اقتصادی بودن این کفپوش برای هر خانواده می شویم.

  • ضد آب بودن

  کفپوش بتن در برابر نور خورشید و حتی دیگر اثرات طبیعی مانند باران نیز مقاومت بالایی دارد. البته برای استفاده در محیط های داخلی به آن آب بند نیز اضافه می کنند و در این شرایط بتن مقاومت بیشتری دارد.

  مزایای کفپوش بتنی داخلی

  مزایای کفپوش بتنی داخلی

  • مراقبت راحت و آسان از کفپوش بتنی داخلی

  کفپوش بتنی تقریباً نیاز به تعمیر و نگهداری ندارد و تمیز و بدون غبار است. اما برای تمیز کردن آن همانند سرامیک، چوب و سنگ تنها نیاز است که یک ماده شستشوی خنثی را با جاروی ساده روی آن بزنید و آن را تمیز کنید. اگر کف فضای شما کفپوش بتنی است می توانید آن را با آب فراوان نیز بشویید. اگر به نظر شما کفپوش بتنی نیاز به نگهداری بیشتر دارد می توانیم از کوت های ضد جذب استفاده کنید که در این شرایط باید هر ۶ ماه تا ۹ ماه آن را تمدید کنید. این مدل کفپوش پس از گذشت زمان اگر دچار نشست یا ترک های احتمالی شود می توانید خیلی راحت با بتونه بتونی ترمیم کنید.

  مراقبت راحت و آسان از کفپوش بتنی داخلی

  مراقبت راحت و آسان از کفپوش بتنی داخلی

  • فرم زیبا و طراحی عالی

  اگر خانه ای دارای طراحی صنعتی یا مینیمالیستی است استفاده از کفپوش بتنی با ظاهر خام بتن صیقلی مناسب است. اما امروزه با پیشرفته تکنولوژی به بتن بافت و رنگ اضافه می کنند و آن را مانند سرامیک، کاشی و سنگ تولید می کند. کفپوش بتنی در مقایسه با دیگر کفپوش هایی برخلاف کاشی، سنگ طبیعی و سرامیک دارای تنوع طرح های کمتری است. اما امروزه به کمک روشهای حکاکی، پرداخت و ترکیب با رنگها الگوها و بافت های متفاوت طرح های متنوعی تولید می شود. به نحوی که برای همه سبک های طراحی مناسب است.

  فرم زیبا و طراحی عالی کفپوش بتنی داخلی

  فرم زیبا و طراحی عالی کفپوش بتنی داخلی

  • سختی

  جنس خاص کفپوش بتن به دلیل مقاومت بالای آن باعث می شود که ایستادن یا نشستن طولانی به روی آن خوشایند نباشد. همچنین، در صورت افتادن سرامیک، شیشه یا هر ماده ضعیف دیگری بر روی آن موجب شکستن سریع آن ماده می شود.

  • دوام بالای کفپوش بتنی داخلی

  می توانید از کفپوش بتنی در محیط های با ترافیک بالا مانند محیط های صنعتی استفاده کنید و دلیل آن مقاومت بالا در برابر تقریباً همه چیز است. این کفپوش باعث می شود خیال شما برای خطرات ناشی از مبلمان سنگین، پاشنه های تیز، پنجه حیوانات و حتی حرارت بالا بسیار راحت باشد و این مقاومت تضمین شده است. این نوع کفپوش احتیاج کمی به نگهداری و مراقبت دارد و مانند دیگر کفپوش ها مانند سرامیک، چوب، سنگ و پی وی سی بیشتر احتیاج به مراقبت در برابر پارگی خراش و ترک ندارند.

  دوام بالای کفپوش بتنی داخلی

  دوام بالای کفپوش بتنی داخلی

  • پایداری

  در تولید سیمان مقدار کمی کربن تولید می شود که ممکن است به عنوان یک ماده ساختمانی برای محیط زیست با دیدگاه های متفاوتی مواجه باشد. اما به طور کلی این کفپوش به دلیل مقاومت زیادش تاثیر ناچیزی بر محیط زیست دارد.

  • متناسب با همه سلیقه ها

  کفپوش بتنی علاوه بر طراحی های صنعتی برای همه سبک های مدرن و کلاسیک نیز مناسب است. این نوع کفپوش را می توانید در منطقه های گرمسیر و شرجی استفاده کنید و اصلاً نگران تابش مستقیم آفتاب بر روی بتن نباشید. همچنین، در مناطق سردسیر نیز از آن در سیستم گرمایش از کف برای گرم کردن مکان نیز استفاده کنید.

  مشاهده بیشتر . . .
  کفپوش بتنی رنگی

   

  قابلیت رنگ آمیزی کفپوش

  قابلیت رنگ آمیزی کفپوش

  قابلیت رنگ آمیزی کفپوش

   

  این روزها با طراحی های جدید دکوراسیون داخلی، مشتریان نیز با سلیقه های متفاوت شان خواستار کفپوش های بتنی دلخواه خود هستند. خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی مسیر های زیادی برای تغییر رنگ بتن موجود است. تغییر رنگ بتن به دو صورت انجام می شود:

  • رنگ زدن سطحی بتن
  • افزودن پیگمنت های رنگی که موجب رنگی یکدست در بتن می شود

   

  چندین روش متفاوت که موجب تغییر رنگ بتن می شود:

  رنگ پایه آب

  رنگ پایه آب رنگ های زیبایی بر روی بتن ایجاد می کند. این رنگ ها در سطح بتن نفوذ می کنند و با واکنش های شیمیایی که با هیدروکسید کلسیم ایجاد می کنند رنگ روی کفپوش بتنی را تغییر می دهند. این رنگ ها جلوی نفوذ هوا را به درون بتن می گیرند در نتیجه، رطوبت هوا نیز اثری بر این رنگ ها ندارد. در این روش به شیوه حدس زدن می توانند رنگ را پیش بینی کنند و آن را به روی بتن بزنند.

  خرید مستقیم انواع کفپوش بتنی

  خرید مستقیم انواع کفپوش بتنی

  اسید های رنگ آمیزی

  پس از نصب کفپوش بتنی می توانید آن را به کمک اسید های رنگ آمیزی تبدیل به بتنی با رویه رنگی کنید. می توانید یک واکنش شیمیایی را با هیدروکسید کلسیم و آهک در بتن با استفاده از مواد حاوی اسید های هیدرو کلرید و نمک های فلزات ایجاد کنید. در این شرایط نمک های فلزی به داخل بتن نفوذ می کنند و تغییر رنگ را ایجاد می نمایند و اسید نیز روی سطح بتن را طرح دار می کند.

  مشاهده بیشتر . . .
  خرید مستقیم کفپوش بتنی پرسی از تولید کننده

  برخلاف رنگ آمیزی قبلی این مدل غیر قابل پیش بینی و حدس زدن است و خوشبختانه رنگ حاصل قابل قبول است. خصوصیت ویژه این نوع رنگ آمیزی به این صورت است که هیچ دو رنگ آمیزی توسط رنگ اسیدی اصلاً شبیه هم نیستند.

  شیوه نگهداری از کفپوش بتنی داخلی

  کفپوش بتنی به نگهداری دشواری نیاز ندارد و با رعایت برخی شرایط می توانید به راحتی از آن ها محافظت کنید و حتی طول عمر مفید آنها را نیز بالا ببرید. یک نکته مهم این است که نگذارید که روی کفپوش لک ایجاد شود. در صورت ایجاد لک بر روی کفپوش بتنی سریعاً آن را پاک کنید و اگر در مدت زمان کمی پاکسازی را انجام دهید زودتر از بین میرود در غیر این صورت آثار آن لک دیر تر پاک می شود.

  شیوه نگهداری از کفپوش بتنی داخلی

  شیوه نگهداری از کفپوش بتنی داخلی

  برای پاکسازی کفپوش بتنی استفاده از مواد شوینده قوی موجب آسیب رساندن به کفپوش می شود. بهترین روش پاکسازی مرتب در زمان های معینی است. اگر مکان مورد استفاده دارای رفت و آمده بالایی باشد باید کفپوش مرتباً تمیز شود. این کفپوش آلودگی و گرد و خاک را جذب می کند و در تمیز کردن آن دچار مشکل می شوند. تمیزکاری این کفپوش به دو صورت است دستی و اتوماتیک:

  • روش دستی

  در روش دستی معمولاً به کمک جارو دستی و آب تمیز کردن گرد و خاک انجام می شود و از مواد شوینده قوی کمتر استفاده می گردد. استفاده از مواد شوینده و سفیدکننده توصیه نمی شود زیرا موجب آسیب به کفپوش می گردد.

  مشاهده بیشتر . . .
  خرید مستقیم کفپوش بتنی پرسی از تولید کننده

   

  • روش اتوماتیک

  در این روش اتوماتیک نظافت بتن را با ماشین اسکرابر انجام می دهند. این ماشین در قسمت جلویی آب و مواد شوینده بر روی زمین میریزد و پت های شوینده کف زمین را به مواد شوینده آغشته میکنند. سپس دستگاه به کمک مکش، آب و مواد شوینده را از روی زمین جمع آوری می کند. این روش بیشتر در مکان های بسیار بزرگ کار آمده است.

  خرید مستقیم انواع موزاییک پلیمری، پرسی، ویبره، واش بتن، کفپوش پلیمری بتنی، سیمانی مستقیم از فروشگاه حضوری و تلفنی پایا موزاییک در سراسر کشور

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  بدون دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  16 − 14 =