کفپوش بتنی - پایا موزاییک

کفپوش بتنی

logo-mark-1

مزایای استفاده از کفپوش بتنی

کفپوش بتنی با نام کفپوش بتنی پیاده رو، یک قطعه پیش ساخته بتنی با روکش پودر بتن سخت است که مقاومت سایشی بسیار بالایی دارد. این کفپوش به دلیل مزایای منحصر به فرد و روش تولید آن و همچنین استاندارد جهانی اش به عنوان مناسب ترین نوع کفپوش برای محیط هایی همچون پیاده روها و معابری که به عنوان مسیرهای پرتردد استفاده می شود، شناخته شده است. 

موزاییک-پلیمری-بهترین-قیمت-خرید-کفپوش-پلیمری-سمنت-پلاست-رابین-کفپوش copy

دوام بسیا ر بالا

اگر به دنبال یک نوع کفپوش با دوام بسیار بالا برای محوطه های خاص هستید، کفپوش های بتنی  می توانند به عنوان یکی از بهترین گزینه ها مطرح باشند. این کفپوش ها در مقابل عبور مرور اشخاص و انواع ماشین آلات کاملا مناسب محسوب می شوند.

موزاییک-پلیمری-بهترین-قیمت-خرید-کفپوش-پلیمری-سمنت-پلاست-رابین-کفپوش copy

ماندگاری بالای رنگ

همان طور که در نمونه ها مشاهده کردید تنوع رنگ کفپوش های بتنی  قابل توجه است و نکته حائز اهمیت در این مورد ماندگاری بالای رنگ این کفپوش ها است که در اثر مرور زمان، تابش نور خورشید یا حرارت و همین طور شستشو، تغییر نخواهد کرد.

موزاییک-پلیمری-بهترین-قیمت-خرید-کفپوش-پلیمری-سمنت-پلاست-رابین-کفپوش copy

ضد حریق و آتش سوزی

کفپوش های بتنی کاملا ضدحریق بوده و در مقابل حرارت های بسیار بالا نیز تغییر حالت نداده و مشتعل نخواهند شد. از این روی از این کفپوش ها در کارگاه ها، مراکز صنعتی، کارخانه ها و … با اطمینان خاطر استفاده می شود.

logo-mark-1

محصولات

کفپوش بتنی

سوالات متداول

این سوالها ممکن است سوالهای شما هم باشد….
از کفپوش های بتنی در چه محیط هایی استفاده می شود؟

این کفپوش ها گزینه هایی عالی برای پیاده روها، ، حیاط و محیط هایی با رفت و آمد بالا و همچنین میتوان با توجه به وزن بالای محصول به صورت خشکه چین هم میتوان کار کرد

مواد تشکیل دهنده کفپوش های بتنی چیست؟

این کفپوش ها از ماسه، سیمان، سنگ دانه و پودر سنگ ساخته می شوند.و روی قطعه برای آب شدن برف و یخ اتمالی از سیلیس استفاده میگردد و فقط لایه رویه رنگی و دارای سیلیس میباشد

سطح مقاومتی کفپوش های بتنی چقدر است؟

این کفپوش ها در مقابل سایش مقاومت بالایی داشته و طی رفت و آمدهای زیاد و در شرایط جغرافیایی مختلف، آسیبی نخواهند دید. همین طور جالب است بدانید که در برابر آتش سوزی نیز کاملا مقاوم هستند.

آیا رنگ بندی و تنوع طرح در کفپوش های بتنی وجود دارد؟

خوشبختانه تنوع رنگ  نسبتا بالا و قابل توجهی در این کفپوش ها وجود دارد.

دریافت پیش‌فاکتور


برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید تا در کمتر از 30 دقیقه، ما با شما تماس بگیریم.


    _

    گالری محصول

    _
    رنگ های زیبای موزاییک