ساعات کاری شرکت:همه روزه 9 صبح الی 9 شب

تهرانپارس خیابان جشنواره

کوچه مرتضوی پلاک 163 واحد5

راهنمای خرید کفپوش واش بتن

واش بتن محصولی است با پایه بتنی، دارای سطحی برجسته که برای فضاهای بیرونی، محوطه سازی، پارکها و پیاده روها مورد استفاده قرار می گیرد

. وزن مخصوص بالا و بافت داخلی فشرده و یکپارچه آن میزان جذب آب آن را بسیار پایین می آورد، در نتیجه پس از نصب و گذشت زمان تمامی شاخص های کیفی خود را حفظ می نماید. طیف گسترده ابعاد و همچنین رنگ بندی این محصول، امکان تنوع در طراحی فضاهای مختلف را با توجه به بافت معماری و جغرافیایی هر منطقه را فراهم می آورد.

این محصول به دو روش پرسی و ویبره تولید می شود. محصولات تولید شده به روش پرسی دارای مقاومت بیشتری نسبت به سایر محصولات می باشد. در پروسه ساخت این محصول از سیمان پرتلند تیپ های مختلف، سنگ دانه های طبیعی معدنی و کوهی شکسته با مش بندی استفاده می گردد. کیفیت این محصول در گرو استفاده از سیمان و سنگدانه های طبیعی مرغوب می باشد. ضخامت واش بتن معمولا بین 3 تا 5 سانتی متر می باشد و سایزهای متعارف آن 30×30، 40×40، 60×30، 50×50 سانتی متر مربع می باشد.

این محصول قابلیت اجرا به دو صورت خشکه چینی و همراه با ملات ماسه سیمان را دارد.در تمامی محصولات از سنگدانه های طبیعی ( نه سنگ دانه های رنگ شده ) و سیمان عیار 400 استفاده شده است.

ویژگی های واش بتن مرغوب :

  • تراکم یکنواخت سنگدانه ها در کفپوش
  • مقاومت فشاری بالا . معمولا 400 ~ 300 کیلوگرم بر سانتی مترمربع
  • استفاده از سنگدانه های با مش بندی یکسان
  • استفاده از سیمان پرتلند با عیار 400
  • مقاوم بودن در برابر سرما و نفوذ آب